Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2456
Stary 26.08.2008, 20:40
harthausen napisał(a):Wyświetl post
realizacja dźwiękowa i komentarz (szczególnie głupie wymądrzanie się Szczęsnego ) tragiczne, dobrze że trochę pod koniec I połowy przestali tłumić mikrofony przed widownią.

Wg mnie Szczęsny właśnie bardzo fajnie komentuje. Chce się go słuchac
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując