harthausen napisał(a):

|
realizacja dźwiękowa i komentarz (szczególnie głupie wymądrzanie się Szczęsnego ) tragiczne, dobrze że trochę pod koniec I połowy przestali tłumić mikrofony przed widownią.
|
Wg mnie Szczęsny właśnie bardzo fajnie komentuje. Chce się go słuchac
