Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2454
Stary 26.08.2008, 20:34
Przynajmniej nikt nam nie powie że w pierwszym meczu Barca nie grała na serio.
No i potwierdza się to co powiedziałem że lotnisko na Camp Nou jest dużym atutem Barcelony szczególnie jak się ma w składzie Henrego i Messiego.
Odpowiedz cytując