Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2454
26.08.2008, 20:34
Przynajmniej nikt nam nie powie że w pierwszym meczu Barca nie grała na serio.
No i potwierdza się to co powiedziałem że lotnisko na Camp Nou jest dużym atutem Barcelony szczególnie jak się ma w składzie Henrego i Messiego.
Raporter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raporter
Znajdź inne posty napisane przez Raporter