Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1811
Stary 26.08.2008, 18:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Czy na Żabińcu jest jakaś siłownia?
Sprawdź TU! (pierwszy link od góry)

chyba o to Ci chodziło ;>

;-)... wystarczy Pogooglować ;] ( bez napinki oczywiście )
Powód: KOREKTA :D
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 26.08.2008 o godz. 18:57.

Odpowiedz cytując