Temat
:
[Akcja] Kibice też pomogą Frankowi Wiłkomirskiemu
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
18
26.08.2008, 16:18
Nie ma co się na prezesa przez "małe p" oglądać. Jak ktoś chce to przecież mały przelew każdy zrobić potrafi.. bo wydaje mi się, że jest trochę za późno żeby ktoś to organizował. Ale kto wie.. może nie doceniam co poniektórych
QBAS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do QBAS
Znajdź inne posty napisane przez QBAS