Wyświetl pojedynczy post
Old Town
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.08.2008, 16:13
Rzeczywiście można by się przejść z puszką dzisiaj wśród szanownych gości na trybunie A i B, może i prezes Listkiewicz dorzuci swoje (nasze) 3 grosze...
Odpowiedz cytując