Temat
:
[Akcja] Kibice też pomogą Frankowi Wiłkomirskiemu
Wyświetl pojedynczy post
Old Town
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
17
26.08.2008, 16:13
Rzeczywiście można by się przejść z puszką dzisiaj wśród szanownych gości na trybunie A i B, może i prezes Listkiewicz dorzuci swoje (nasze) 3 grosze...
Old Town
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Old Town