Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3289
Stary 26.08.2008, 15:45
manson777 napisał(a):Wyświetl post
podobno byliśmy zainteresowani Hernanim. Jeśli prawdą jest to co wypisuje PS - to wiadomo czemu do nas nie przyszedł.
teraz podobno ma grać w Lechii, Lechia dogadała się z Koroną co do sumy odstępnego, ale...
otóż Hernani zażądał od władz Lechii Gdańsk ni mniej ni więcej tylko 200 tysięcy euro netto rocznie

no to jeśli były jakiekolwiek podchody pod pana H. to wszystko już jest jasne
Sportowo to on jest wart max 100tys ale ponieważ tyle mu zapłacą w innym kraju, na Cyprze, w 2 lidze niemieckiej to się nie dziwię. W każdym razie sportowo jest to miej więcej 2 liga niemiecka i nie powiecie mi że więcej.
Odpowiedz cytując