Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 26.08.2008, 15:24
jak tam sytuacja z biletami pytałem z temacie "bilety" ale tam zaglądaja raczej osoby chcące kupic albo sprzedać. Myślicie że bedą przed meczem jeszcze w kasach może ktoś był dzis kupić...