Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 26.08.2008, 15:02
kkeejj napisał(a):Wyświetl post
weźcie może niektórzy poprawkę na to. rozumiem, że ciśnienie podskakuje na myśl o dziciakach z tatusiami w D3, ale reszta stadionu? chyba lepiej, żeby był tam ktokolwiek i zapłacił za bilet niż ma zostać puste miejsce?
No tak taaak.. W końcu KIBICE Barcelony będąc pierwszy i ostatni raz na meczu Barcy w życiu będąc mieć niesamowite wspomnienia.. a i dodatkowo budżet klubu jakoś podwyższą niemałą kwotą za bilety. Więc.. TAK owszem lepsze jest to niż puste miejsca.. lepsze dla oby stron
"Victoria Concordia Crescit"