kkeejj napisał(a):

|
weźcie może niektórzy poprawkę na to. rozumiem, że ciśnienie podskakuje na myśl o dziciakach z tatusiami w D3, ale reszta stadionu? chyba lepiej, żeby był tam ktokolwiek i zapłacił za bilet niż ma zostać puste miejsce?
|
No tak taaak.. W końcu KIBICE Barcelony będąc pierwszy i ostatni raz na meczu Barcy w życiu będąc mieć niesamowite wspomnienia.. a i dodatkowo budżet klubu jakoś podwyższą niemałą kwotą za bilety. Więc.. TAK owszem lepsze jest to niż puste miejsca.. lepsze dla oby stron
