Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 26.08.2008, 15:00
Bo my jestesmy Wisla i wbijamy tam gdzie nam sie podoba!!!


A tu jest stadion Wielkiej Wisly i tez mozesz wbic w barwach FCB, Twoja sprawa!!


Tyle.
Ostatnio edytowane przez e : 26.08.2008 o godz. 15:04.