kkeejj napisał(a):

chyba nie wszyscy piszący, pytający 'dlaczego nie kupiłeś biletu na sektor gości?' o tym wiedzą 
te bilety są dostępne tylko dla socios (członków klubu), więc zwykły kibic z polski nie ma takiej możliwości.
|
A co Nas to za przeproszeniem ****a obchodzi ?
To jest Twoj problem.
Jesli jestes kibicem(?) Barcelony to takie pytania kieruj do swojego klubu a nie do Wisly. Bo to nie Wisla zajmowala sie dystrybucja biletow na sektor gosci, i tak samo nasi nie pytali sie na stronach Barcelony jak mozna dostac bilet na sektor Wisly
Nie rozumiem Cie chlopie.. jestes fanem Barcy a pytasz na stronach Wisly czy i jak mozna dostac bilet na sektor gosci. Idz do swoich.
I nie klam ze byly dostepne tylko dla Socios bo bilety mogl kazdy kupic, w tym Fan Club Barca Polska -
http://www.fcbp.pl/ wszystko masz opisane jak mozna bylo dostac bilet. Jeden bilet - dla jednego czlonka FCBP + dla kazdej osoby z FCBP przyslugiwala mozliwosc zarezerowania DRUGIEGO biletu dla osoby NIE BEDACEJ W FCBP , wystarczylo wejsc na ta strone / forum skontaktowac sie poprzez e-mail / telefon badz na priv moderatowi wyslac info ze chcialbys dostac bilet.
Do tego doszlo ze ja nie majacy nic wspolnego z FCB musze Cie nakierowywac.
I wole puste miejsca niz zasiedlone przez tych Barcelońskich z Polski czy tam Hiszpanii.