kkeejj napisał(a):

A ja mam pytanko: czy każdy mógł kupić w Krakowie bilet na sektor gości?
Fan Club Barcelony bilety na sektor gości załatwiał przez klub w Barcelonie.
oczywiście świadome pakowanie się w sektory D czy D3 to igranie z ogniem...
|
Nie, biletami na sektor gości dysponowała Barcelona.