Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 26.08.2008, 14:07
kkeejj napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanko: czy każdy mógł kupić w Krakowie bilet na sektor gości?

Fan Club Barcelony bilety na sektor gości załatwiał przez klub w Barcelonie.

oczywiście świadome pakowanie się w sektory D czy D3 to igranie z ogniem...
Nie, biletami na sektor gości dysponowała Barcelona.