Elosz napisał(a):

|
Tak? Bo nie kibicuje Czarnej Gwieździe Belgradu? Tylko proszę bez tekstów, że jeśli jest się Polakiem, to trzeba kibicować polskim druzynom.
|
No właśnie, może nie jesteś Polakiem, tylko obywatelem świata?

A idiotą jesteś dlatego, że wiesz najwyraźniej (wnioskuję z treści) jakie są realia, a mimo to idziesz w barwach i jeszcze rozgłaszasz o tym wszem i wobec. Nawet jeśli chcesz w ten sposób udowodnić swoją bezgraniczną miłość do Barcelony (czemu nie masz biletu na sektor Twojej drużyny? czyżbyś nie umiał skontaktować się ze SWOIM klubem lub polskim fanklubem SWOJEJ drużyny?), to i tak jest to czyn co najwyżej politowania godny.