Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 26.08.2008, 13:50
Elosz napisał(a):Wyświetl post
Tak? Bo nie kibicuje Czarnej Gwieździe Belgradu? Tylko proszę bez tekstów, że jeśli jest się Polakiem, to trzeba kibicować polskim druzynom.
No właśnie, może nie jesteś Polakiem, tylko obywatelem świata?
A idiotą jesteś dlatego, że wiesz najwyraźniej (wnioskuję z treści) jakie są realia, a mimo to idziesz w barwach i jeszcze rozgłaszasz o tym wszem i wobec. Nawet jeśli chcesz w ten sposób udowodnić swoją bezgraniczną miłość do Barcelony (czemu nie masz biletu na sektor Twojej drużyny? czyżbyś nie umiał skontaktować się ze SWOIM klubem lub polskim fanklubem SWOJEJ drużyny?), to i tak jest to czyn co najwyżej politowania godny.
Ostatnio edytowane przez Mishuh : 26.08.2008 o godz. 13:54.