Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 26.08.2008, 13:46
Elosz napisał(a):Wyświetl post
Tak? Bo nie kibicuje Czarnej Gwieździe Belgradu? Tylko proszę bez tekstów, że jeśli jest się Polakiem, to trzeba kibicować polskim druzynom.
dlatego, ze piszesz glupoty.
Wisła Kraków