Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 26.08.2008, 13:46
Elosz napisał(a):Wyświetl post
Dobra, jadę na meczyk zaraz w barwach Blaugrana. Tak - będę chodził w koszulce Dumie Katalonii po waszym wspaniałym stadionie. Zbijecie mnie za to? :(
masz chłopcze jakies ale co do Naszego Stadionu ? to wypowiedz te slowa wszystkim kibicom Wisły w twarz i przyjdz pod D3 napewno Cie milo przywitamy.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !