Elosz napisał(a):

|
Dobra, jadę na meczyk zaraz w barwach Blaugrana. Tak - będę chodził w koszulce Dumie Katalonii po waszym wspaniałym stadionie. Zbijecie mnie za to? :(
|
masz chłopcze jakies ale co do Naszego Stadionu ? to wypowiedz te slowa wszystkim kibicom Wisły w twarz i przyjdz pod D3 napewno Cie milo przywitamy.
