Temat
:
Wisła - Barcelona (wszystko o meczu u siebie)
Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki
Offline
#
216
26.08.2008, 13:43
Elosz
napisał(a):
Dobra, jadę na meczyk zaraz w barwach Blaugrana. Tak - będę chodził w koszulce Dumie Katalonii po waszym wspaniałym stadionie. Zbijecie mnie za to? :(
Na pewno jesteś idiotą, co do tego wątpliwości nie ma.
Mishuh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mishuh
Znajdź inne posty napisane przez Mishuh