Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 26.08.2008, 13:43
Elosz napisał(a):Wyświetl post
Dobra, jadę na meczyk zaraz w barwach Blaugrana. Tak - będę chodził w koszulce Dumie Katalonii po waszym wspaniałym stadionie. Zbijecie mnie za to? :(
Na pewno jesteś idiotą, co do tego wątpliwości nie ma.