Wyświetl pojedynczy post
Elosz
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 26.08.2008, 13:41
Prasa katalońska nie pisała żadnych tego typu słów o Wiśle Kraków i ich kibicach. Ani Sport, ani Mundo deportivo takich informacji nie przedstawiało. Także nie napinajcie się i sprawdzcie informacje w kilku zródłach, a nie opieracie sie tylko na domysłach polskiej prasy.

Dobra, jadę na meczyk zaraz w barwach Blaugrana. Tak - będę chodził w koszulce Dumie Katalonii po waszym wspaniałym stadionie. Zbijecie mnie za to? :(