Elosz napisał(a):

|
Dwu cyfrówka w dwu meczu jest całkiem realna. Nawet kibice tutaj nic nie pomogą, bo Wisła nie dośc, że osłaniona, to piłkarsko marna i, nie ukrywajmy, to jest europejska druga badz trzecia liga. Pozdrawiam Was, Wiślacy.
|
Nie że marna, tylko za słaba na Barcelone...