Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 26.08.2008, 12:38
Elosz napisał(a):Wyświetl post
Dwu cyfrówka w dwu meczu jest całkiem realna. Nawet kibice tutaj nic nie pomogą, bo Wisła nie dośc, że osłaniona, to piłkarsko marna i, nie ukrywajmy, to jest europejska druga badz trzecia liga. Pozdrawiam Was, Wiślacy.
Nie że marna, tylko za słaba na Barcelone...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując