|
Jak selekcjonerami byli Polacy, to wpływ na skład kadry mieli polscy menedżerowie, w tym zapewne i Osuch. Ich wpływ nie był tak duży, bo konkurowali ze sobą nawzajem o względy Engelów i Janasów, a de Zeuuw z racji swojej narodowości ma na Beenhakkera wyłączność, ale syf był i jest ten sam.
Ot, gość odsunięty od koryta pomstuje na tych, co kręcą lody bez jego udziału. Boli go po prostu, że nie jest na ich miejscu, to wszystko.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
|