Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2430
Stary 26.08.2008, 11:40
Elosz napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego ma nie wygrać tyle? O motywację się nie martw, bo Guardiola nie dopuści do jakiegokolwiek rozluźnienia. Jedyna przeszkodą moze byc kiepski stan murawy. Nie mówię, że 6:0 od razu, moze coś Wisła zdoła ustrzelić. I nie ma sensu przytaczać w jakiejkolwiek dyskusji meczu z 2001. Tamtej, nei ukrywajmy, jako kibic Barcelony to mówię, dość słabej Barcy to już nie ma.

Wisła z meczów przeciwko Shalke moze i zdołałaby powalczyć, ale akutalny zepsół? No way.
To skoro jestes kibicem Barcelony, to po co udzielasz się na forum Wisły, i do tego piszesz ze moze byc dwucyfrówka

Mówię, Ci, oni mają już pewny awans i jakies rozluźnienie musi się wkraść w ich szeregi bo to są ludzie tacy jak ja, jak ty i 6 mld innych na swiecie. I tu upatruję szansy Wisły, ze mogą pokusić się o strzelenie Barcelonie bramki a moze i dwoch.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując