Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2429
Stary 26.08.2008, 11:39
Elosz napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego ma nie wygrać tyle? O motywację się nie martw, bo Guardiola nie dopuści do jakiegokolwiek rozluźnienia. Jedyna przeszkodą moze byc kiepski stan murawy. Nie mówię, że 6:0 od razu, moze coś Wisła zdoła ustrzelić. I nie ma sensu przytaczać w jakiejkolwiek dyskusji meczu z 2001. Tamtej, nei ukrywajmy, jako kibic Barcelony to mówię, dość słabej Barcy to już nie ma.

Wisła z meczów przeciwko Shalke moze i zdołałaby powalczyć, ale akutalny zepsół? No way.
Polscy sympatycy Barcelony bo nazywanie ich kibicami to komedia mają nie równo pod sufitem, wiedziałem to już wcześniej. Sprawia Ci radość napinanie się na forum Wisły ? Ty już na pewno wiesz kiedy i z kim moglibyśmy powalczyć.
Odpowiedz cytując