LeBlanc napisał(a):

Zatrudniłbym pół forum które za darmo ściągnęłoby wzmocnienia na miarę Barcelony bo przecież tu sami specjaliści wyższych lotów a klub nie wiedzieć czemu trzyma nieudolnika Bednarza i jeszcze mu płaci jak może mieć za darmo specjalistów na pęczki Pewnie Trzeciak byłby lepszy.
|
Nie tylko specjaliści, ale jasnowidze którzy w momencie kupna już potrafią przewidzieć czy zawodnik będzie kontuzjogenny.