Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 26.08.2008, 11:38
LeBlanc napisał(a):Wyświetl post
Zatrudniłbym pół forum które za darmo ściągnęłoby wzmocnienia na miarę Barcelony bo przecież tu sami specjaliści wyższych lotów a klub nie wiedzieć czemu trzyma nieudolnika Bednarza i jeszcze mu płaci jak może mieć za darmo specjalistów na pęczki Pewnie Trzeciak byłby lepszy.
Nie tylko specjaliści, ale jasnowidze którzy w momencie kupna już potrafią przewidzieć czy zawodnik będzie kontuzjogenny.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując