|
A dlaczego ma nie wygrać tyle? O motywację się nie martw, bo Guardiola nie dopuści do jakiegokolwiek rozluźnienia. Jedyna przeszkodą moze byc kiepski stan murawy. Nie mówię, że 6:0 od razu, moze coś Wisła zdoła ustrzelić. I nie ma sensu przytaczać w jakiejkolwiek dyskusji meczu z 2001. Tamtej, nei ukrywajmy, jako kibic Barcelony to mówię, dość słabej Barcy to już nie ma.
Wisła z meczów przeciwko Shalke moze i zdołałaby powalczyć, ale akutalny zepsół? No way.
|