Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 26.08.2008, 11:25
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Taka myśl mi przyszła...

Szkoda że Głowacki nie jest w tym momencie zdrowy i w formie, bo myśle że on także doczekałby się tym razem na powołanie. Widać że Leo jest w wielkim kłopocie jeśli chodzi o środek obrony, jakby nie patrzeć wypadł mu ze składu Bąk, Radomski, który zdaje się cały czas szuka klubu
Radomski podpisał kontrakt z Nec Nijmegen....
Odpowiedz cytując