St@chu napisał(a):

Taka myśl mi przyszła...
Szkoda że Głowacki nie jest w tym momencie zdrowy i w formie, bo myśle że on także doczekałby się tym razem na powołanie. Widać że Leo jest w wielkim kłopocie jeśli chodzi o środek obrony, jakby nie patrzeć wypadł mu ze składu Bąk, Radomski, który zdaje się cały czas szuka klubu
|
Radomski podpisał kontrakt z Nec Nijmegen....