|
Po tym co zobaczylem dwa tygodnie temu na Camp Nou, raczej nie jestem optymista przed dzisiejszym spotkaniem. Musialoby sie bardzo duuuuuuzo zmienic w grze Wisly, aby osiagnela korzystny wynik, czyli np. remis. Choc tak po prawdzie, wynik jest tutaj sprawa drugorzedna. Wazniejsze, aby wislacy potrafili nawiazac wyrownana walke przez okres dluzszy niz jednominutowy, tak jak to bylo przed dwoma tygodniami. Celem powinno byc zagranie w taki sposob, aby po meczu nie miec sobie nic do zarzucenia i nie ubolewac nad tym, ze jednak mozna bylo odrobinke lepiej, niemniej z roznorakich przyczyn, ponownie nie udalo sie pokazac wszystkiego...
|