|
Mam nadzieje ze zostanie w BVB. Male szanse na przebicie sie do 11, a w tym wieku grzanie lawy w Anglii=strata czasu + zeslanie do slabszych lig. Niech pogra kilka lat w BVB, nabierze wiecej doswiadczenia i wtedy sie zobaczy. Na dzien dzisiejszy to swietny gracz ale za slaby na taki klub jak Liverpool.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|