|
Dobra, dajcie już spokój, odpuście. Co Wam da to, że będziecie najeżdżać masowo na osobę? Błędy popełnia każdy, ale nie każdy potrafi się do nich przyznać. Zluzujcie trochę i pokażcie wreszcie klasę. To że jesteście anonimowi, nie znaczy że możecie sobie na tak dużo pozwalać.
Ja się z tym przespałem i zluzowałem. Pozdro.
|