Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 26.08.2008, 11:02
Dajcie już sobie z nim spokój... głupiego nie przegadasz... tylko sie denerwujcie. A prawda jest jak dupa każdy ma swoją... tzn. my wiemy swoje a on dalej co innego...

szkoda nerwów na tego "osobnika".

"Ehh... bez komentarza 3michal_04|"
Wisła Pany