Temat
:
Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca
Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
85
26.08.2008, 11:02
Dajcie już sobie z nim spokój... głupiego nie przegadasz... tylko sie denerwujcie. A prawda jest jak dupa każdy ma swoją... tzn. my wiemy swoje a on dalej co innego...
szkoda nerwów na tego "osobnika".
"Ehh... bez komentarza
3michal_04
|"
Wisła Pany
wislabielany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislabielany
Znajdź inne posty napisane przez wislabielany