Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2423
Stary 26.08.2008, 11:01
Po takim meczu jak dzisiejszy kilka lat temu niejaki Uche doszedł do wniosku ,że zamiast "kisić" się w rezerwach Espaniolu można zagrać w polskim klubie.
Oby ta konfrontacja i takie zadanie spełniła a dobry występ zachęcił piłkarzy "szlifujących ławki" w hiszpańskich klubach ,że w Polsce też warto zagrać.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując