|
Po takim meczu jak dzisiejszy kilka lat temu niejaki Uche doszedł do wniosku ,że zamiast "kisić" się w rezerwach Espaniolu można zagrać w polskim klubie.
Oby ta konfrontacja i takie zadanie spełniła a dobry występ zachęcił piłkarzy "szlifujących ławki" w hiszpańskich klubach ,że w Polsce też warto zagrać.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|