Cytat:
|
Denerwuje mnie to, że z powodu jakiegoś domniemanego błędu ludzie wieszają psy na najlepszej stronie o tematyce piłkarskiej (i to jest opinia ogółu, nie tylko moja) w Polsce. Z tego powodu deklarują się nie czytać tego portalu
|
sprawa jest prosta, wręcz banalna i nie wiem czego jako humanista tutaj nie rozumiesz.
Wszystko wskazuje na to, że ten "portal" wykręcił niesamowitego wała swoim czytelnikom. A że takie sytuacje nie mogą być tolerowane powinno się jak najbardziej dać do zrozumienia jaki popełnili błąd, a najbardziej dla nich dotkliwy będzie gwałtowny spadek odwiedzin.
Nie potrafię zrozumieć jak można bronić tą redakcję... Nawet jeśli Tomasz Filipiak od biletów nie jest tym Tomaszem Filipiakiem od artykułów to banda nieudolnych redaktorów sama sobie strzeliła w stopę i pogrążyła siebie w obecnej sytuacji, więc nie ma co za nimi płakać.