Temat
:
Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca
Wyświetl pojedynczy post
3michal_04
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
81
26.08.2008, 10:59
Aro1234
napisał(a):
To ty powinieneś tu siedzieć cicho. Forum Kibiców Wisły Kraków, a nie przekrętasów z futbol.pl!
Jestem kibicem Wisły Kraków i
nie jestem
dziennikarzem futbol.pl.
Pokazujesz swój poziom - brawo!
3michal_04
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3michal_04
Znajdź inne posty napisane przez 3michal_04