Wyświetl pojedynczy post
3michal_04
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 26.08.2008, 10:59
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
To ty powinieneś tu siedzieć cicho. Forum Kibiców Wisły Kraków, a nie przekrętasów z futbol.pl!

Jestem kibicem Wisły Kraków i nie jestem dziennikarzem futbol.pl.

Pokazujesz swój poziom - brawo!