Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 26.08.2008, 10:56
3michal_04 napisał(a):Wyświetl post
Ehh... bez komentarza kolego...
To ty powinieneś tu siedzieć cicho. Forum Kibiców Wisły Kraków, a nie przekrętasów z futbol.pl!