Wyświetl pojedynczy post
3michal_04
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 26.08.2008, 10:53
qbbba napisał(a):Wyświetl post
3michal_04....idz chlopie popilnuj Audii...
Pisanie bloga, to jeszcze nie dziennikarstwo...
Chciales zaistniec na forum, ale Ci nie wyszlo.
Ehh... bez komentarza kolego...