Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 26.08.2008, 10:50
Mnie najbardziej rozbawił fakt konferencji prasowej w sprawie Baszczyńskiego. Kiedy to Baszczyński powiedział, że wystąpi, a 5 minut później dziennikarz: "Słyszeliśmy, że wystąpisz na pozycji środkowego obrońcy...", na co Baszczyński: "A przecież jeszcze parę chwil temu miałem nie wystąpić <śmiech>..."

Tak właśnie wygląda dziennikarskie zakłamanie, życie domysłami. Sam chcę zostać kiedyś dziennikarzem, ale na pewno nikt nie będzie mi nigdy narzucał pytań jakie danemu rozmówcy mam zadać, ani tym bardziej nie będę zadawał dennych pytań w stylu: "Co robicie na treningu?"