Devonisch napisał(a):

3michal_04
Dziekuję, że wreszcie zdecydowałeś się odpowiedzieć aczkolwiek sama odpowiedź jest taka jak przypuszczałem, czyli śmiech na sali.
Powiedz mi dziennikarzu jak to jest, że jak Wy zadajecie niewygodne pytania, robicie śledztwa dziennikarskie, doszukujecie się prawdy to powołujecie się na ogólnie pojmowaną wolność prasy i słowa a jak zaczyna to działać w drugą strone to nazywacie to oczernianiem Bez jaj..... Poczytaj Fakt, albo Super Express zanim zaczniesz mówić, że jesteście oczerniani na tym forum.
|
To są tylko moje przypuszczenia, ja nie mam ze sprawą nic wspólnego.
Futbol sam sie w.......ił w bagno tym usuwaniem.
Denerwuje mnie to, że z powodu jakiegoś domniemanego błędu ludzie wieszają psy na
najlepszej stronie o tematyce piłkarskiej (i to jest opinia ogółu, nie tylko moja) w Polsce. Z tego powodu deklarują się nie czytać tego portalu. A ja się pytam - czy newsy się zmienią? Czy dziennikarze nie będą pisać tych samych artykułów? Jestem zażenowany takim podejściem ludzi.
Jeśli już do mnie mówisz, to zwracaj się po imieniu.