tak k*rwa!! Bo jawnie robią z ludzi idiot*w i śmieją im się w twarz,Popatrz wstaje rano włączam komputer i co widze? Jakiś żałosnych kanciarzy. Dobrze że ktoś miał trochę oleju w głowie i nakrył tego c*ela! Brawo!
Ciakawe gdzie na stadionie będzie siedział ten pan