Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.08.2008, 10:35
joshi napisał(a):Wyświetl post
nie mogłem się powstrzymać
wiem, że zbliża się mecz z Barcą i nerwy dają znać o sobie, ale żeby aż takie emocje wzbudził w Was jakiś konkurs to jestem w szoku, nawet jakby był całkiem przekręcony, to powód żeby dyskutować o tym na kilka stron?
tak k*rwa!! Bo jawnie robią z ludzi idiot*w i śmieją im się w twarz,Popatrz wstaje rano włączam komputer i co widze? Jakiś żałosnych kanciarzy. Dobrze że ktoś miał trochę oleju w głowie i nakrył tego c*ela! Brawo!
Ciakawe gdzie na stadionie będzie siedział ten pan