3michal_04
Dziekuję, że wreszcie zdecydowałeś się odpowiedzieć aczkolwiek sama odpowiedź jest taka jak przypuszczałem, czyli śmiech na sali.
Powiedz mi dziennikarzu jak to jest, że jak Wy zadajecie niewygodne pytania, robicie śledztwa dziennikarskie, doszukujecie się prawdy to powołujecie się na ogólnie pojmowaną wolność prasy i słowa a jak zaczyna to działać w drugą strone to nazywacie to oczernianiem

Bez jaj..... Poczytaj Fakt, albo Super Express zanim zaczniesz mówić, że jesteście oczerniani na tym forum.