Szczerze powiedziawszy - nie mam pojęcia, czemu teksty zostały usunięte, ale myślę, że futbol.pl chciał uciąć wszelkie domniemania, a rozbudził je na nowo...
Poza tym - dobrze, że powołali się na prawo, gdyż teraz futbol.pl jest oczerniany zarówno w weszlo jak i na tym forum.
7 kotów - moge nie odpowiadać?
