|
Na zero zagrać, remis będzie dużym, bardzo dużym sukcesem. Barcelona to jest taka ekipa co z dużą łatwością stwarza sobie sytuacje. Za nami przemawia fakt,że gramy na mniejszym boisku do jakiego Barcelona nie jest przyzwyczajona.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 26.08.2008 o godz. 09:37.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|