Temat
:
Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca
Wyświetl pojedynczy post
RWD
WISŁA KRAKÓW
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
62
26.08.2008, 09:14
3michal_04
napisał(a):
Odpieram
bezpodstawne
zarzuty dotyczące kolegów po fachu.
po fachu tzn jesteś dziennikarzem?
w takim razie chyba zbyt łatwo używasz słowa "bezpodstawne"
...i śmiejesz się bo wiesz, że wierność ma - do końca będzie trwać...
RWD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RWD
Znajdź inne posty napisane przez RWD