Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3284
Stary 26.08.2008, 09:06
W mojej opini moze byc tak, ze zarzad czeka na losowanie piatkowe. Jak trafimy kogos znowu pokroju Barcy to na 100% nikogo nie sprowadza.
Natomiast jak trafimy kogos w zasiegu, to mozliwe, ze Bednarz ma przygotowane ze dwa transfery, ktorych finalizacje uzaleznia sie od walsnie tego losowania.

wiem, ze to czyste spekulacje, ale co tam czasami mozna sobie pospekulowac

Co do Hernaniego, to dobrze, ze go nie sprowadzamy, mamy Kowalskiego, ktory powinien dostac wiecej szans. Bardziej powinnismy sprowadzic kogos z umiejetnosciami ofensywnymi, bo tutaj sprawa zmiennikow wyglada najgorzej.
Odpowiedz cytując