Nie będzie żadnej powtórki.
Wystarczy, że walniemy na początku 1 bramkę, później drugą a później będzie już z górki.
Musimy wierzyć, bo to my kibice mamy im dać dopalacze w postaci dopingu.
Barcelona się tak stremuje, że nie będzie wiedziała o co chodzi
