Wyświetl pojedynczy post
Pavlun
Junior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2412
Stary 26.08.2008, 07:57
Ponad 20 lat temu Widzew dostał baty w meczu wyjazdowym z Ipswich Town 5:0 ( puchar UEFA ). W rewanżu było 1:0 dla Widzewa i całkiem niezła gra.Czekam na podobny mecz w wykonaniu Wisełki. Byłaby to wielka radość dla Kibiców TS. A może tak powtóka z meczów z Realem Saragossa - od 4:1 dla Realu do 4:1 dla Wisełki w rewanżu? Historie lubią sę powtarzać )
Od 15.09.1976 z Wisłą
Odpowiedz cytując