3michal_04 napisał(a):

|
Z tego co wiem - po pewnym czasie przedawnione newsy są usuwane.
|
Z całym szacunkiem ale próba wmawiania nam kibicom i forumowiczom, że kasowanie newsów ze względu na przedawnienie 5 minut po tym jak sie rozpętała burza ZAKRAWA NA PRL-OWSKĄ PROPAGANDĘ, którą mozna porównać do 6 grudnia, kiedy rodzice wmawiają dzieciom, że prezenty własnie przyniósł Mikołaj i zawiesił na worku za oknem. W swoim imieniu przyjmuję wyjaśnienie, że jest to zbieg okoliczności jeśli chodzi o imię i nazwisko zwycięzcy ale BŁAGAM NIE RÓBCIE Z NAS IDIOTÓW, którzy się nabiorą na takie teksty!! Bo cała afera zaczęła się właśnie w momencie usuwania kilku czy kilkunastu artykułów firmowanych nazwiskiem takim samym jak zwycięzcy. PRZYPADEK

?
SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI!! Bo kibice po prostu są dociekliwi w takich sprawach. A zamiast wydać NORMALNY komunikat to zaczęła się czystka na portalu futbol.pl a później śmieszne grożenie sądami dla portalu weszlo.pl.
Przykro jest patrzeć na to, że próbujecie nas traktować jak bandę nastolatków kiedy To WY zachowaliście się jak szkolni chłopcy, którzy rozbili w klasie szybę i udają, że to nie oni zamiatając szkło pod kaloryfer. A straszenie Nas sądami i liczenie, że wszyscy ucichną i przeproszą do złudzenia przypominają czasy ORMO, ZOMO i milicji. Żenada.
Wystarczyło tak niewiele, żeby zakończyć całą sprawę a wychodzi pośmiewisko z tego jak próbujecie się wytłumaczyć. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam