Wyświetl pojedynczy post
Wrona
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 26.08.2008, 05:27
matt_21 napisał(a):Wyświetl post


Coś mi tu nie pasuje....
Skoro to jest "elewacja południowa" (czyli od 3 Maja), to chyba trybuna C powinna być po prawej stronie E?

Błagam, napiszcie, że się mylę.... Bo sam w to nie wierzę.... Ile takich "kloców" jest w specyfikacji przetargowej?
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując