matt_21 napisał(a):

Coś mi tu nie pasuje....
Skoro to jest "elewacja południowa" (czyli od 3 Maja), to chyba trybuna C powinna być po prawej stronie E?
Błagam, napiszcie, że się mylę.... Bo sam w to nie wierzę....

Ile takich "kloców" jest w specyfikacji przetargowej?