ale dziwi to ze "newsy" Tomasza Filipiuka na futbo.pl zostaly pokasowane:
http://i33.tinypic.com/2z84wfb.jpg
http://i37.tinypic.com/2cwtlzc.jpg
http://i35.tinypic.com/i2lwdy.jpg
Mozna do niego dojsc tylko poprzez glowna strone google:
http://i34.tinypic.com/ekjdyb.jpg
bo po otworzeniu "newsow" otwieraja sie tylko puste pola - jw. na screenach.
Mnie tylko to dziwi i zastanawia - nic wiecej.
Oczywiscie ze moze byc to zbieznosc nazwisk i imion, choc w tym przypadku dla mnie osobiscie tez jest to specyfik.
Ze to wlasnie Tomasz Filipiuk (osoba o takim imieniu i nazwisku wspolpracowala z futbol.pl) , nie Adam czy Wojtek tylko wlasnie Tomasz wylosowal jeden z 4 biletow na ktorych bylo pewnie z kilka tysiecy chetnych osob.
Bez skojarzen, ja niczego nie sugeruje - ot takie przemyslenia. Wolno ? wolno.