Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 26.08.2008, 00:41
3michal_04 napisał(a):Wyświetl post
a pomyśleiście może, o innym Tomaszu Filipiuku? Czy uważacie, że jeden taki istnieje?

Jakby się nazywał Jan Kowalski to może bym uwierzył, że zbieżność nazwisk, jak dla mnie jasna sprawa. A jak czytam, że pozacierano ślady to brakuje mi słów. Przecież jeszcze można kupić bilet na mecz, a 200 zł to nie jest astronomiczna suma, tym bardzie dla osoby pracującej na etacie. Ja osobiście bym nie miał sumienia robić takich wałków.
Ostatnio edytowane przez gris : 26.08.2008 o godz. 00:50.