Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 26.08.2008, 00:31
to juz bylo w poscie #36

pomyslelismy panie 3michal_04 ale w tym jakze wielce tresciwym komunikacie nic o tym nie piszecie, tak jak o tym po co skazowano jego artykuly.

Tresc - pan Filipiuk u nas nigdy nie pracowal rozni sie 'troche' od tresci - akurat zdazyla sie niesamowita sytuacja ze bilet nr 1 wygrala osoba o takim samym imieniu i nazwisku(wielce popularnym prawie jak Kowalski) jak nasz pracownik.
Powód: ktos mnie ubiegl;p
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 26.08.2008 o godz. 00:44.
94 - Allah Akbar!!