to juz bylo w poscie #36
pomyslelismy panie 3michal_04 ale w tym jakze wielce tresciwym komunikacie nic o tym nie piszecie, tak jak o tym po co skazowano jego artykuly.
Tresc - pan Filipiuk u nas nigdy nie pracowal rozni sie 'troche' od tresci - akurat zdazyla sie niesamowita sytuacja ze bilet nr 1 wygrala osoba o takim samym imieniu i nazwisku(wielce popularnym prawie jak Kowalski

) jak nasz pracownik.