3michal_04 napisał(a):

Oświadczenie już jest
Będzie krótko i treściwie - pan Filipiuk NIGDY nie był naszym
współpracownikiem.
Wiem coś o tym, bo jestem tu od początku istnienia serwisu. Pan Filipiuk
również nie wie, że kiedykolwiek był redaktorem Futbol.pl - rozmawiałem
z nim, informując go o tym, że wylosował główną nagrodę. Potwierdziłem
to podczas rozmowy, kiedy kłamliwe informacje zobaczyły światło dzienne.
Z najbardziej żądnymi sensacji spotkamy się w sądzie. Pan Filipiuk
obiecał, że prześle własnoręcznie napisane oświadczenie.
pozdrawiam
Szymon Sulgostowski
|
Jedno pytanie - czy przewinela sie przez portal futbol.pl osoba o imieniu Tomasz i nazwisku Filipiuk w roli redaktora futbol.pl / "newsman" badz jako wspolpracownik portalu futbol.pl ?