Wyświetl pojedynczy post
3michal_04
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 26.08.2008, 00:07
Oświadczenie już jest

Będzie krótko i treściwie - pan Filipiuk NIGDY nie był naszym
współpracownikiem.
Wiem coś o tym, bo jestem tu od początku istnienia serwisu. Pan Filipiuk
również nie wie, że kiedykolwiek był redaktorem Futbol.pl - rozmawiałem
z nim, informując go o tym, że wylosował główną nagrodę. Potwierdziłem
to podczas rozmowy, kiedy kłamliwe informacje zobaczyły światło dzienne.

Z najbardziej żądnymi sensacji spotkamy się w sądzie. Pan Filipiuk
obiecał, że prześle własnoręcznie napisane oświadczenie.

pozdrawiam
Szymon Sulgostowski